Африканські кіски

Африканські косички – задерикуватий і разом з тим дуже стильний вигляд укладання. Він неймовірно варіативний – можна використовувати прикраси для волосся, плести косички різної товщини та на різний манер, знайти свій варіант афрозачіски, яка буде доречна навіть в офісі! Головне в ділових зачісках – знайти ту грань, за якої екстравагантність перетворюється у відвертий перебір.

Але з безлічі видів африканських кісок кожен вже точно знайде щось для себе: дреди, гофре, джгути, сенегальские косички (нерідко з додаванням синтетичних матеріалів, які дозволяють кріпити до шевелюрі і накладні кіски, а також всілякими прикрасами).

Помилки, пов'язані з африканськими косичками

Багато хто помиляється, думаючи, що на короткі волосся, афрокосички не заплетешь – це не так. Довжина волосся нічим не обмежена – на дуже коротких волоссі кіски стовбурчаться, як голки в їжачка, а на довгих, дивувати оточуючих своєю розкішною густою копицею.

Афрозачіски не псують волосся, всупереч існуючій думці – навпаки, сплетені в косу волоски масажують шкіру, покращує її тонус і посилюють кровообіг. Однак не рекомендується робити афроукладки на хворі або слабкі волосся – для початку їх треба вилікувати і зміцнити, наприклад, масками для волосся.

Посічені кінчики і ламкість волосся, звичайно, може бути викликана і афрокосичками, але багатьох жінок без таких зачісок і з абсолютно здоровими волоссям ви знаєте? Тут скоріше причина не в зачісці, а в загальному стані організму і балансі поживних мікроелементів.

Правильний і ретельний догляд за кісками або дредами дозволить зберегти волосся здоровими – акуратне миття, своєчасна корекція, делікатне зняття кісок дозволять зберегти власні волосся в порядок.

Багатьох лякає кількість волосся, яке разом з кісками залишає їх голову – насправді, це всього лише ті волосся, які і так повинні були випасти, просто зберігалися в косичках. Якщо ви носили африканську зачіску досить довго, то і втрата волосся видається катастрофічною, хоча стільки ж волосся випало б і без складних укладок.

Скільки тримаються африканські косички?

Заплести на голові безліч чудернацьких кісок – задоволення не з дешевих, особливо якщо використовується нарощування. Ось чому грає роль питання збереження зачіски – вона може триматися від місяця до трьох, після чого буде потрібно корекція. Хороший майстер виконає зачіску, з якою можна ходити і півроку, зрідка коректуючи.

Як часто можна мити африканські косички?

Мити кіски рекомендується один раз в тиждень, що, звичайно, не всім подобається. Але якщо мити волосся щодня, то від зачіски дуже скоро нічого не залишиться. Шампунь акуратно наносять не на волосся, а на шкіру голови, масажують до утворення піни, а потім промивають.

Корисно час від часу балувати волосся ополіскуванням цілющими травами – наприклад, ромашкою.

Мода на африканську екзотику в північних країнах не проходить. Те, що для корінних жителів чорного континенту є багатовіковою традицією, для європейців — спосіб заявити світові про свою оригінальність. Між тим, самі африканці теж неспроста заплітають коси – вони вірять, що це рятує від темних сил, пристріту, злих духів, служать свого роду оберегом і захистом для господаря. Підтвердити або спростувати дані переконання складно, але той факт, що вигадлива і складна африканська зачіска прикрашає і виділяє з натовпу, очевидний.

Читай також: